Siirry pääsisältöön

Yhteystiedot

tyttö tummat hiukset

Saara Hyyppä

KLT, Partner

010 319 4560

saara.hyyppa@solido.fi

mies silmälasit

Ilkka Mettomäki

Partner

010 319 4567

ilkka.mettomaki@solido.fi

tyttö pitkät vaaleat hiukset

Adina Peret

010 319 4563

adina.peret@solido.fi

tyttö pitkät tummat hiukset vaalea paita

Chonnikan Huprakhon

010 319 4564

chonnikan.huprakhon@solido.fi

Tuire Suomi

010 319 4565

tuire.suomi@solido.fi

Anastasia Pimenova

010 319 4562

anastasia.pimenova@solido.fi

Palkat / Salaries

010 319 4569

palkat@solido.fi

tyttö vaaleat hiukset

Satu Laurell

010 319 4569

satu.laurell@solido.fi

Puhelun hinta

010-alkuiset numerot 8,35snt/puhelu + 16,69snt/min

Skannauspalvelumme osoitetiedot

Sähköpostilaskut tulee lähettää osoitteeseen ostolaskut@solido.fi ja paperilaskut osoitteeseen Tilitoimisto SOLIDO / Skannauspalvelu Itälahdenkatu 23 B 00210 Helsinki