Skip to content

Contact

tyttö tummat hiukset

Saara Hyyppä

KLT, Partner

010 319 4560

saara.hyyppa@solido.fi

mies silmälasit

Ilkka Mettomäki

Partner

010 319 4567

ilkka.mettomaki@solido.fi

tyttö pitkät vaaleat hiukset

Adina Peret

010 319 4563

adina.peret@solido.fi

tyttö pitkät tummat hiukset vaalea paita

Chonnikan Huprakhon

010 319 4564

chonnikan.huprakhon@solido.fi

Tuire Suomi

010 319 4565

tuire.suomi@solido.fi

Anastasia Pimenova

010 319 4562

anastasia.pimenova@solido.fi

Palkat / Salaries

010 319 4569

palkat@solido.fi

tyttö vaaleat hiukset

Satu Laurell

010 319 4569

satu.laurell@solido.fi

The price of the call

Numbers starting with 010 8,35 cent / call+ 16.69 cent / min

Address information for our scanning service

E-mail invoices are to be sent to ostolaskut@solido.fi
and paper invoices to SOLIDO / Scanning service
Itälahdenkatu 23 B
00210 Helsinki